איפור ערב ומלוות

ראשי >ערב ומלוות
אם הוזמנת לאירוע: חתונה, בת מצווה, בר מצווה, מסיבה או אירוע חברה, כאורחת או כמלווה קרובה של כלת השמחה, איפור מקצועי ותסרוקת מוקפדת ייצרו עבורך את ה
Total Look הנכון לערב: זוהר, חושני, מטופח וקורן.

  כמו שאת אבל קצת יותר - הסוד טמון במינונים
 
התפקיד שלי לגרום לך להיראות ולהרגיש מטופחת ויפה בערב החשוב לך. לפרוץ את גבולות המראה היום יומי שלך תוך שמירה על הקו הנכון לך - משחק עדין בין תעוזה להתאמה לקיים: לתווי פנייך, לגוון שיערך, לסגנון לבושך.

  איפור ערב – אני מאמין שלי
 
עור תחילה - עבורי, עור פנים זוהר, אחיד וחלק הוא בסיס מושלם להצלחת איפור ערב, ולכן אני שם דגש, לאורך תהליך האיפור, למראה העור.

עמידות – באירוע ערב, הכולל בד"כ ריקודים (וגם זיעה..) חשוב לבחור באיפור איכותי ועמיד.

התאמה לתאורה - באירועי ערב קיימת תאורה שונה המצריכה התייחסות מיוחדת.

צילומים – איפור ערב צריך לא רק להיראות טוב, אלא גם להצטלם טוב.

תסרוקת משלימה – התאמה מושלמת בין האיפור לתסרוקת הנכונה יוצרת total look מדויק.

שמלה ותכשיטים – לפני כל איפור ערב, מקפיד לראות תמונות של השמלה והתכשיטים שנבחרו לאירוע על מנת לוודא הלימה מלאה של האיפור למרכיבי ההופעה האחרים. השילוב בין איפור ערב ללבוש אלגנטי יוצר מראה ערב טיפוסי.

התאמה לגיל – איפור מלוות בוגרות (כגון אמהות של כלות) מחייב התאמה של האיפור לגיל המאופרת, טשטוש סימני הגיל, רענון והצערת העור באמצעות האיפור הנכון.

בלי מהפיכות - אירוע ערב הוא לא העיתוי הנכון לניסוי ותהייה ולעריכת שינויים קיצוניים במראה: מתלתלים להחלקה, מפנים נטולות איפור לאיפור כבד. הסיכון רב על הסיכוי.

אם את חוגגת אירוע של פעם בחיים כאימא של, אחות של, או חברה של, או אם את מוזמנת לאירוע חשוב אחר, אל תוותרי על איפור ערב מקצועי - איפור הכרחי לאירוע חגיגי, גם עבור נשים שלא נוהגות להתאפר בחיי היום יום.