אודות

ראשי >אודות
ליאור לב. בן 27, בוגר בית הספר לאיפור "ירין שחף" (בהצטיינות).

מרצה בבתי ספר לאיפור, מדריך, מאפר מקצועי ומעצב שיער מנוסה. מונע מתשוקה למקצוע.

עוסק באיפור כלות, איפור ערב ועיצוב שיער לנשים מכל רחבי הארץ המעוניינות ליהנות מכל העולמות – מצד אחד, להיראות מצוין, להבליט את מתנות הטבע, לקבל מחמאות ולהיות במרכז תשומת הלב בערב חשוב בחייהן, ומצד שני, להישאר נאמנות למי שהן, לחוש בנוח, להרגיש יפות כשהן טבעיות ואמיתיות.

למפגש עם הלקוחות אני מביא מקצועיות וכישרון אומנותי בשילוב אנרגיות טובות ואהבת אדם, ואלו באים לידי ביטוי ביכולת ליצור לכל לקוחה את המראה המדויק והנכון לה.

גם נשים הממעטות להתאפר, המגיעות לאיפור חוששות ומעט חסרות ביטחון, "נדבקות" באווירה המקצועית והבטוחה, ומצליחות לסמוך עלי שאצליח להגשים להן את כל הציפיות.
בכל פעם מחדש, מרגישה הלקוחה בסיום התהליך שהצלחתי, בשילוב של האיפור ועיצוב השיער, לבטא את טעמה האישי, להעצים את נתוניה הטבעיים ולתת מקום למי שהיא, והסיפוק המקצועי הגדול ביותר מבחינתי הוא לחוות אותה מתחברת באהבה למראה שיצרתי לה.

קפדנות והבטחה לשירות ברמה הגבוהה ביותר הם אבני דרך לרגלי – אני משתמש אך ורק בחומרים האיכותיים ביותר, מיישם את שיטות העבודה החדשניות ביותר באיפור ובעיצוב השיער, מקבל, כמדיניות, בכל יום כלה אחת בלבד ומעניק לה טיפול מסור וסבלני ללא מגבלת זמן, וגם מגיע לכל מקום שנדרש.

התמזל מזלי ובחרתי במקצוע שהוא גם אהבתי הגדולה. את האהבה הזו תרגישי ברמה המקצועית, בגישה, בחיוך, בהשקעה וכמובן בתוצאה הסופית.

אשמח להצטרף אלייך ולהפוך גם היום המרגש שלך – ליום המאושר בחייך.

שלך,
ליאור