טיפים ומאמרים

ראשי >טיפים ומאמרים
  איך מאפרים עיניים שקועות?
1. הניחי צללית בהירה על כל העין ורצוי מבריקה קצת (אם כי לא בהכרח מנצנצת!). הצבע הבהיר וחלקיקי השימר מחזירי האור ישוו לעין מראה פתוח ו”מואר”.

2. קפל העפעף ממוקם אצלך נמוך, בסמוך לקו הריסים העליונים. באמצעות צלילית, ניתן ליצור מחדש קפל קצת יותר גבוה ממיקומו הנוכחי. השתמשי בצללית בגוון כהה מעט יותר מצללית הבסיס כדי ליצור אשליית עומק, כפי שיש במבנה עין רגיל.

3. מסגרי את העין בצללית או בעפרון, בקווי הריסים התחתון והעליון ולאחר מכן טשטשי.

4. השתמשי בעפרון עיניים בגוון שמנת במעקה העין.

5. הנחי מסקרה ביד נדיבה - גם בריסים העליונים וגם בריסים התחתונים. ההדגשה תמסגר את העין מבלי להקטין אותה.
  איזה שימר מתאים לעור הפנים שלי?
שימר זהוב - מתאים לגוון עור כהה.
שימר כסוף - מתאים לגוון עור בהיר.
שימר אפרסקי - מתאים כמעט לכל גווני העור.

שימר מומלץ בעיקר לבעלות עור חלק ללא פצעים או חטטים מאחר והוא יוצר אפקט מבריק, המדגיש תלת מימד. יש למרוח את השימר באזור הרקות ובעצם האף, לא לשכוח לרדת עם השימר לאזור עצמות הבריח, והכתפיים, וזאת כדי ליצור הרמוניה.
  ליצירת מסקרה צבעונית
יש למשוח את הריסים במסקרה רגילה, להניח נייר טישו מתחת לעין כדי לשמור על מראה נקי, ולפדר את הריסים עם צללית אבקה בגוןן הרצוי. מומלץ לפדר את הריסים בעזרת האצבעות. הסירי את נייר הטישו והרי לך מסקרה מעניינת וחדשה. זהו טיפ נפלא לחיסכון בכסף והיתרון הגדול בו הוא שמגוון הצלליות הקיים הוא למעשה מגוון המסקרות שניתן ליצור .
  הדגשת ריסים
כדי לצור ריסים מודגשים וארוכים יש למשוח את הריסים בשכבה נדיבה של מסקרה. לאחר מכן יש לכסות את מברשת סירוק הגבות בפודרה ולפדר בעזרתה את הריסים. (במידה ואין לך מברשת כזאת אפשר לשטוף מברשת מסקרה ישנה). עתה כל שנותר הוא למשוח שוב את הריסים בשכבה נדיבה של מסקרה והתוצאה: ריסים מדהימים!
  ליפ-גלוס מתכון אישי
ערבבי ווזלין או ליפגלוס שקוף עם מעט צללית (אבקה) בגוון הרצוי והרי לך גלוס אישי שאת יצרת בגוון האהוב עלייך!
  עיפרון העיניים נמרח ונוזל?
כדי לגרום לעיפרון העיניים להיות עמיד ולהמנע ממצב בו העיפרון נמרח או נוזל מומלץ לקבע את העיפרון בעזרת צללית בעלת בצבע זהה, או באיילינר ג'ל. כדי לצור עפרון בגוונים מיוחדים כמו: סגול- כחול או אפור ירוק כל שצריך הוא לפדר את העיפרון השחור בצללית (אבקה או אבן) בגוון הרצוי והנה לכן עיפרון צבעוני, גם כאן חסכנו בהוצאה מיותרת ומגוון הצלליות הוא למעשה מגוון העפרונות שניתן לצור.
  לקבלת עור זוהר וקורן
הקפידי על שתייה מרובה שבוע לפני האירוע. מומלץ לא לחכות ליום האירוע אלא לדאוג לעור ולטפח אותו כשבוע עד שבועיים טרם האירוע.
  איך לעגל ריסים?
פעולת עיגול הריסים תעשה לפני הנחת המסקרה.
פתחי את מעגל הריסים עד למקסימום. הביטי ישר אל המראה. הכניסי את קו הריסים למעגל עד לשורש הריסים.
סגרי את המכשיר בעדינות תוך שאת מוודאת שלא נתפס לך העפעף.
הדקי את המעגל בעזרת הידיות, בדומה למספריים. ניתן להדק פעם אחת למשך 5-10 שניות.
לאחר עיגול הריסים, ניתן למרוח מסקרה בנדיבות רבה.